280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Kandalló óra kandeláber párral

661. Kandalló óra kandeláber párral

53*70*25 cm, kandeláber m: 64 cm

francia, 19. sz. közepe, Picard, Henri (1831-1864) és Raingo Fréres felesütős szerkezet, római számos zománcfestett számlappal, Raingo Fréres a Paris felirattal, aranyozott bronz tokban, hátoldalán Picard jelzéssel, pillangóval játszó puttó bronz szoborra