661. Kandalló óra kandeláber párral
53*70*25 cm, kandeláber m: 64 cm
francia, 19. sz. közepe, Picard, Henri (1831-1864) és Raingo Fréres felesütős szerkezet, római számos zománcfestett számlappal, Raingo Fréres a Paris felirattal, aranyozott bronz tokban, hátoldalán Picard jelzéssel, pillangóval játszó puttó bronz szoborra