280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Emeletes írószekreter

625. Emeletes írószekreter

190*119*58 cm

magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa, topolyafa és mahagóni intarziával, öntött sárgaréz veretekkel, kis sérüléssel, 1 db kulccsal