625. Emeletes írószekreter
190*119*58 cm
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa, topolyafa és mahagóni intarziával, öntött sárgaréz veretekkel, kis sérüléssel, 1 db kulccsal