280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Saroktéka

768. Saroktéka

92*59*40 cm

Nyugat-Európa, 19. sz., festett fenyőfa és tölgyfa rokokó társasági jelenettel, fém pántokkal és zárpajzsokkal, sérült, kulcs nélkül