280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > "Dali és a lányok", 1991

575.

"Dali és a lányok", 1991

litográfia, papír

350*255 mm

j.k.l.: Zdenek Netopil 1991, Daliho Děvčata, 50/130