280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Nyulak között, 1941

477. Feszty Masa

Nyulak között, 1941

szén, fedőfehér, papír

435*590 mm

j.j.l.: Feszty Masa 1941, szén, grafit, fedőfehér, kréta, papír