280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Csillár

685. Csillár

h: 110 cm

Murano, 20. sz. közepe, színtelen, öntött és csiszolt üveg, alsó baluszter és 3 db levél alakú kar sérült, egy csésze hiányzik