668. Képóra
114*103 cm
magyar, 19. sz. második fele, faragott, aranyozott keretben, negyedütős óraszerkezet, zománcozott római számos számlappal, Mátyás király bevonulása Buda várába ábrázolással, Weber Henrik kőmetszete után, olaj, fémlemez., j.n., felújított