280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Képóra

668. Képóra

114*103 cm

magyar, 19. sz. második fele, faragott, aranyozott keretben, negyedütős óraszerkezet, zománcozott római számos számlappal, Mátyás király bevonulása Buda várába ábrázolással, Weber Henrik kőmetszete után, olaj, fémlemez., j.n., felújított