280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Szervíz asztalka

761. Szervíz asztalka

76*72*48,5 cm

osztrék, 19 sz. vége, bambusz lábazat, 2 db matricás fajansz lappal, lapok alján 1798 és1946-os számozással, egy kis tálca hiányzik