280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Szalongarnitúra 5 db-os

722. Szalongarnitúra 5 db-os

kanapé: 105*160*69 cm, karszék: 102*73*68 cm, szék: 91*46*50 cm

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és topolyafa borítással