637. Ruhásszekrény
174*95*50 cm
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, felül egy fiókkal, zárpajzsok hiányoznak, akasztós, kis sérüléssel, 1 db kulccsal