280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Ruhásszekrény

637. Ruhásszekrény

174*95*50 cm

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, felül egy fiókkal, zárpajzsok hiányoznak, akasztós, kis sérüléssel, 1 db kulccsal