280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Trümó

695. Trümó

87*50*35 cm

francia, 20. sz. első fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, felső fiókján és ajtajain festett porcelán képekkel, sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal, sérült