280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Asztalka

708. Asztalka

75*55 cm

osztrák, 20. sz. eleje, fekete lakkfestett fa, sárgaréz díszítéssel, asztallapján gyöngyház, vörös - és sárgaréz intarziával, angyal ábrázolással, sérült