280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Képóra

700. Képóra

114*100 cm

magyar, 19. sz. vége, faragott, aranyozott fa keretben, negyedütős óraszerkezet, zománcozott, római számos számlappal, Kolumbusz Kristóf - Amerika felfedezése Franz Seraph Hanfstaengl (1804-1877) és Christian Ruben (1805-1875) kőmetszete után, olaj, fémle