280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Falióra

693. Falióra

h: 74 cm

Bécs, 19. sz. második fele, negyedütős szerkezet, római és arab számos, zománcfestett számlappal, faragott, aranyozott fa óratok, jelzett: Leonhardt Meyer Wienn