280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Posztamens

691. Posztamens

134*83*43 cm

osztrák, 1900 körül, mahagóni és mahagóni színűre pácolt bükkfa, aranyozott sárgaréz veretekkel, tetején márványlappal, sérült