280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Női íróasztalka

694. Női íróasztalka

97*75*55 cm

francia, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, asztallapján aranyozott bőr rátéttel, sárgaréz veretekkel, tetején márványlappal