280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Polcos állvány

762. Polcos állvány

133,5*74*61 cm

osztrák-magyar, 1860 körül, négy, Werdl típusú katonai puskán támaszkodó négy fenyőfa polc, sérült