280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Tálalószekrény

609. Tálalószekrény

203*126*53 cm

Itália, 19. sz. fenyőfa alapon diófa borítással és tömör diófa, faragott és esztergált díszítéssel, vésett díszítésű kovácsoltvas zárszerkezetekkel, pántokkal és zárpajzsokkal, belsejében polcokkal, alul két fiókkal, 2 db kulccsal, sérült