609. Tálalószekrény
203*126*53 cm
Itália, 19. sz. fenyőfa alapon diófa borítással és tömör diófa, faragott és esztergált díszítéssel, vésett díszítésű kovácsoltvas zárszerkezetekkel, pántokkal és zárpajzsokkal, belsejében polcokkal, alul két fiókkal, 2 db kulccsal, sérült