280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Könyvszekrény

776. Könyvszekrény

209*150*41 cm

osztrák, 20. sz. eleje, tömör mahagóni és mahagóni borítással, jávorfa és gyöngyház berakással, csiszolt üveglapokkal, 3 db kulccsal