280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Írószekreter

633. Írószekreter

149*91*41 cm

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, lehajtható írólapja mögött 6 kis fiókkal, 2 db kulccsal, felújított