280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Kandalló óra

688. Kandalló óra

m: 58 cm

magyar, 19. sz. második fele, jelzett: "Sam. Gräf in Gros Karoly", negyedütős szerkezet, zománcozott, arab számos számlappal, ingával, diófa borítású tok, alabástrom oszlopokkal, sárgaréz veretekkel, tetején faragott, aranyozott sasmadárral