688. Kandalló óra
m: 58 cm
magyar, 19. sz. második fele, jelzett: "Sam. Gräf in Gros Karoly", negyedütős szerkezet, zománcozott, arab számos számlappal, ingával, diófa borítású tok, alabástrom oszlopokkal, sárgaréz veretekkel, tetején faragott, aranyozott sasmadárral