280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Vitrin

706. Vitrin

155,5*86*89 cm

francia, 19. sz. vége, fekete lakkfestett fa, teknőcpáncél alapon sárgaréz intarziával, öntött, aranyozott sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal