280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Szalonasztal

769. Szalonasztal

74*117*90 cm

angol, 1900 körül, asztallap: fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, faragott, esztergált tömör diófa lábazaton, felhajtható asztallappal, görgőkön