280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > "Cirkuszi mutatvány"

552. Kastaly István (Kisvárda, 1892 - Poroszló, 1972)

"Cirkuszi mutatvány"

olaj, farost

39*50,5 cm

j.n. h.o.: Miskolci Galéria cédula