280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Ebédlőgarnitúra, 7 db-os

779. Ebédlőgarnitúra, 7 db-os

szék: 91*44*41 cm, asztal csukva: 78*119,5*94,5 cm, nyitva: 78*233,5*94,5 cm

magyar, 20. sz. első fele, tömör diófa, faragott díszítéssel, székeken bőr borítású ülőrésszel, szegecsekkel