280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Támlásszék

726. Támlásszék

91*45*43 cm

magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, kiemelhető ülőkével, esztergált lábösszekötővel