280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Füles fotel

729. Füles fotel

121*64*62 cm

osztrák, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, két oldalán tusfestett, Ámor ábrázolással, sérült