280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Komód

639. Komód

109*135,5*66 cm

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon, diófa borítással, jávorfa intarziával, sárgaréz veretekkel, 4 fiókkal és a hátoldalon egy kis titkos fiókkal, 1 kulccsal