639. Komód
109*135,5*66 cm
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon, diófa borítással, jávorfa intarziával, sárgaréz veretekkel, 4 fiókkal és a hátoldalon egy kis titkos fiókkal, 1 kulccsal