710. Irattartó smizett
145*74*41 cm
francia, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, 4 db kiemelhető, lenyíló homloklapú, aranyozott, bőr borítású fiókkal, két oldalon zárható, fiókokat rögzítő elemekkel, sárgaréz fogantyúkkal és veretekkel, 1 db kulccsal, sérült