280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Irattartó smizett

710. Irattartó smizett

145*74*41 cm

francia, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, 4 db kiemelhető, lenyíló homloklapú, aranyozott, bőr borítású fiókkal, két oldalon zárható, fiókokat rögzítő elemekkel, sárgaréz fogantyúkkal és veretekkel, 1 db kulccsal, sérült