280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Asztali óra zenélő szerkezettel

704. Asztali óra zenélő szerkezettel

31*17*17 cm

angol, 1900 körül, "Symphonion" szerkezet, diófa tokban, aranyozott sárgaréz veretekkel, felnyíló teteje alatt 1 db Symphonion lemezzel