280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Kandalló óra

687. Kandalló óra

m: 34,5 cm

francia, Párizs, 19. sz., jelzett: Boursier Jne Elve. de Lepautre a Paris, felesütős szerkezet, aranyozott sárgaréz tok, festett, aranyozott porcelán betétekkel, hátlap, inga és felhúzókulcs hiányzik