687. Kandalló óra
m: 34,5 cm
francia, Párizs, 19. sz., jelzett: Boursier Jne Elve. de Lepautre a Paris, felesütős szerkezet, aranyozott sárgaréz tok, festett, aranyozott porcelán betétekkel, hátlap, inga és felhúzókulcs hiányzik