280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Konzolóra és konzol

702. Konzolóra és konzol

91*44,5*17 cm, konzol: 31*45*24 cm

francia, 19. sz. vége, jelzett: "Masson Paris", felesütős szerkezet, fekete lakkfestett fa korpuszon teknőcpáncél borítással, sárgaréz intarziával, aranyozott bronz veretekkel és figurákkal, zománcfestett, római számos számlappal, 1 db kulccsal, sérült, h