280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Női íróasztal

670. Női íróasztal

70*95*68 cm

francia, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, öntött sárgaréz veretekkel, két kis fiókkal, lapja sérült