620. Kétajtós szekrény
216*212*80 cm
osztrák,, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa, cseresznyefa és paliszander intarziával, ajtajain két női szent alakjával, faragott lábakon, eredeti zárszerkezettel, öntött sárgaréz zárpajzzsal, kis sérüléssel