280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Kétajtós szekrény

620. Kétajtós szekrény

216*212*80 cm

osztrák,, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa, cseresznyefa és paliszander intarziával, ajtajain két női szent alakjával, faragott lábakon, eredeti zárszerkezettel, öntött sárgaréz zárpajzzsal, kis sérüléssel