280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Art deco szalonasztal

774. Art deco szalonasztal

81*80*80 cm

magyar, 1920 körül, tömör mahagóni és mahagóni borítással, intarziás díszítéssel, lábazatán kalapált vörösréz borítással, kis sérüléssel