280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Komód

623. Komód

84*95*46 cm

osztrák, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa és mahagóni borítással, jávorfa intarziával, öntött sárgaréz veretekkel, 3 db kulccsal