280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Komód

664. Komód

81*121*51 cm

olasz, 18. sz., fenyőfa alapon cseresznyefa és diófa borítással, csont és színezett fa intarziával, tetején és fiók homloklapokon vadászjelenetekkel, két oldalán Vénusz és Ámor ábrázolásával, eredeti zárszerkezetekkel, 2 db kulccsal, kis sérüléssel, Repro