280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Kandallóóra

676. Kandallóóra

m: 35,5 cm

francia, 19. sz. eleje, felesütős szerkezet, tűzaranyozott bronz óratok, zománcozott, római számos számlappal, ingával, kalapács javított, működőképes