280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Keretóra

692. Keretóra

67*49 cm

magyar, 19. sz. második fele, negyedütős szerkezet, zománcozott, római számos számlappal, aranyozott blondelmasszás fa kerete sérült