280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Evőeszköztartó doboz

764. Evőeszköztartó doboz

37,5*22,5*32 cm

angol, 19. sz. vége, mahagóni borítással, zárszerkezet sérült, kulcs nélkül