611. Tálalószekrény
243,5*90*53 cm
német, 19. sz., 1642-es évszámmal, diófa és fenyőfa jávorfa és cseresznyefa intarziával, faragott díszítéssel, esztergált oszlopokkal, középen egy fiókkal, vésett díszítésű zárszerkezettel, bronz húzógombokkal, 1 db kulccsal, kis sérüléssel