280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Tálalószekrény

611. Tálalószekrény

243,5*90*53 cm

német, 19. sz., 1642-es évszámmal, diófa és fenyőfa jávorfa és cseresznyefa intarziával, faragott díszítéssel, esztergált oszlopokkal, középen egy fiókkal, vésett díszítésű zárszerkezettel, bronz húzógombokkal, 1 db kulccsal, kis sérüléssel