280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > "Anti-immigrant"

566.

"Anti-immigrant"

litográfia, papír

170*285 mm

j.j.l.: Banksy (nyomaton), b.l.: 53/150, eredetiség igazolással