280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Szófa

731. Szófa

77*213*84 cm

magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, aljában ágyneműtartóval, matraccal, 4 db díszpárnával, felújított