280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Játékasztal

728. Játékasztal

75*60*42 cm, nyitva: 73*59*78,5 cm

osztrák, 20. sz. eleje, tölgyfa alapon mahagóni borítással, elforgatható asztallapján posztó rátéttel, lapja alatt rekeszekkel, egy fiókkal, lapja sérült, 1 db kulccsal