701. Kandalló óra kandeláber párral
60*40*29 cm, kandeláber m: 60 cm
francia, 19. sz. közepe, jelzett: V. Lelarge Paris, felesütős szerkezet, aranyozott bronz óratok puttó figurával, zománcfestett, római számos számlappal, kulcs nélkül