280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Kandalló óra kandeláber párral

701. Kandalló óra kandeláber párral

60*40*29 cm, kandeláber m: 60 cm

francia, 19. sz. közepe, jelzett: V. Lelarge Paris, felesütős szerkezet, aranyozott bronz óratok puttó figurával, zománcfestett, római számos számlappal, kulcs nélkül