280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Asztali óra

677. Asztali óra

37*15*9,5 cm

francia, 19. sz. második fele, jelzett: "Tonissen a Paris", felesütős, működő szerkezet, aranyozott sárgaréz tok tetején Napoleon alakjával, római számos, zománcozott számlap, ingával, kulccsal, csengő későbbi pótlás