770. Női íróasztalka - Davenport
85*53*55 cm
angol, 19. sz. vége, mahagóni és mahagóni borítással, jávorfa intarziával, jobb oldalán négy kis fiókkal, bal oldalán álfiókokkal, felhajtható írólapja alatt négy kis rekesszel, sérült