280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Női íróasztalka - Davenport

770. Női íróasztalka - Davenport

85*53*55 cm

angol, 19. sz. vége, mahagóni és mahagóni borítással, jávorfa intarziával, jobb oldalán négy kis fiókkal, bal oldalán álfiókokkal, felhajtható írólapja alatt négy kis rekesszel, sérült