737. Szalongarnitúra, 5 db-os
kanapé: 103*145*80 cm, fotel: 92*56*64 cm, asztal: 72*88*70 cm, támlás szék: 82*54*58 cm
osztrák, 20. sz. eleje, tölgyfa alapon mahagóni borítással, festett, aranyozott porcelán rátét díszekkel, öntött sárgaréz veretekkel, kis sérülésekkel