280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Szalongarnitúra, 5 db-os

737. Szalongarnitúra, 5 db-os

kanapé: 103*145*80 cm, fotel: 92*56*64 cm, asztal: 72*88*70 cm, támlás szék: 82*54*58 cm

osztrák, 20. sz. eleje, tölgyfa alapon mahagóni borítással, festett, aranyozott porcelán rátét díszekkel, öntött sárgaréz veretekkel, kis sérülésekkel