249. 19. és 20. századi festmények > Önarckép,1920-as évek vége

557. Márffy Ödön (Budapest, 1878 - Budapest, 1959)

Önarckép,1920-as évek vége

olaj, vászon

47*37 cm

j.j.f.: Márffy Ö.

Életmű katalógus szám: 2.1.3.11., Reprodukálva: Rockenbauer Zoltán: Márffy, Budapest, Makláry Artworks Kft., 2006., 324.