249. 19. és 20. századi festmények > Táj fákkal (Erdei táj) 1910 körül

556. Kernstok Károly (Budapest, 1873 - Budapest, 1940)

Táj fákkal (Erdei táj) 1910 körül

olaj, vászon

105,5*80 cm

j.b.l.: Kernstok